KOMISARZ ALEX - ONLINE, SEZON 4 ODCINEK 5 (44)

Dla Ireneusza Czopa praca z psem jest wykańczająca. Żartuje, że czasem potrzebuje specjalnego respiratora, aby się wspomóc

Orlicz, Lucyna i Puchała prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Barbary Bartnik.  W gronie podejrzanych znajduje się m.in. doktor Marcin Rymarz, sąsiad Bartników. To on i mąż ofiary, Karol, znaleźli ciało i zawiadomili policję. Lekarz ma jednak niepodważalne alibi - w czasie, gdy popełniono przestępstwo, przeprowadzał operację. Beata odkrywa w telefonie Barbary SMS-y od kochanka.

To nowy trop w śledztwie. Wkrótce policjanci zatrzymują autora miłosnych wyznań, malarza Jarosława Króla. W samochodzie artysty znajdują biżuterię, która należała do Barbary. Orlicz uważa jednak, że ktoś próbuje wrobić Króla w zbrodnię i postanawia kontynuować poszukiwania. Nie wie, że jest ktoś, kto zna tożsamość zabójcy. To sąsiad Bartników, Adrian Kazubek, który podglądał Barbarę i robił jej zdjęcia z ukrycia. Na jednej z fotografii uwiecznił zabójcę. Nie powiadomił jednak policji, by szantażować sprawcę. 

Komentarze   

 
0 #1 Majka 2013-10-20 11:30
Super
Cytować
 

Dodaj komentarz

Polub nas i bądź na bieżąco :)